instagram sponsor

instagram sponsor

Instagram Reklamları Türkiye'de

Instagram resim ağını Facebook'un satın almasıyla beraber hizmetlerini daha da genişleten Instagram, içerisinde Türkiye'nin de bulunduğu 30 yeni ülkeye reklam hizmetlerini açtığını duyurdu.

Artık Instagram reklamları Türkiye'de de kullanılabilecek. 30 Ekim 2015’de itibaren dünyanın dört bir yanındaki her ölçekten reklam veren, platformun reklam servisinden yararlanarak kampanyalar düzenleyebilecek.
Instagram reklamlarının tüm dünyadaki her ölçekten işletmenin kullanımına açılmasına ek olarak platformun reklam formatlarına yeni özellikler de eklendi.
- Yaratıcılığı tetikleyecek ve reklamlara daha sinematik bir his verecek Landscape fotoğraf ve videolar
Markaların daha zengin hikâye anlatımı yapabilmeleri için 30 saniyeye kadar uzayan video süresi
Kısa zamanda geniş kitlelere ulaşılmasını sağlayan Marquee.

Instagram Reklam Vermek Nedir? Nasıl Yapılır?

Instagram reklam vermek, son yıllarda hızla büyeyen ve en yaygın kullanılan sosyal medya mecralarından biri haline gelen Instagram, internetten para kazanmak isteyen küçük yatırımcılar için çok iyi bir platform haline geldi ve dolayısıyla daha çok instagram kullanıcısa ulaşmak isteyen sayfa sahipleri instagram reklamları nasıl verilir bunun araştırmasına girmiş durumda. Instagram reklamları diğer bir deyişle Instagram Sponsor reklam bir sosyal medya yönetimi işidir uzmanlık isteyen bir internet reklamcılığı dalıdır. Bu yüzden instagram reklamı vermek istiyorsanız muhakkak profesyonel bir reklam ajansıyla veya sosyal medya yönetimi yapan ajanslar ile çalışmak size çok fayda sağlayacaktır.

2015 yılı itibariyle Instagram'ın para kazanmasnı yönelik yaptığı bu uygulama dünyada hızla yaygınlaştı lakin Türkiye'de henü...